Czas na zmianę ?


Szaleństwem jest robić wciąż to samo oczekując innych rezultatów.

/Albert Einstein/

 

WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA ONLINE

Jeżeli zależy Ci na współpracy indywidualnej ze mną, istnieje kilka możliwości. Konsultacje odbywają się online.

  • czas trwania – 60 minut
  • forma – wideo (Skype/Whatsapp/FaceTime) lub telefonicznie
  • analiza wyników badań
  • analiza dotychczasowych nawyków żywienowo-zdrowotnych na podstawie przesłanej ankiety
  • wskazówki dotyczące diety i stylu życia
  • podsumowanie konsultacji przesłane mailowo
  • Koszt:  380 zł


Zapisz mnie

opinie klientów

Asia

Walka z wagą przez 5 lat nie przynosiła efektu. Dzięki specjalistycznej wiedzy i profesjonalnemu podejściu Asi szybko okazało się, że przyczyna leży w zdrowiu! Wystarczyły odpowiednie rady, sugestie, wskazanie odpowiedniej drogi i kontrola, które szybko (bo w dwa miesiące) zaowocowały aż 12 kg mniej na wadze! A to jeszcze nie koniec, oprócz wagi organizm pracuje tak jak powinien, energia nie opuszcza i w końcu czuję, że to dobra droga! Z całego serca polecam wszystkim, którym wydaje się że nie ma dla nich wyjścia! Asia pomoże Wam odnaleźć własną drogę.


Agnieszka

Zdecydowanie potrzebowałam osoby, która nie podąża utartymi schematami. Joanna Salwa jest ekspertem od zdrowia. Przeanalizowała moje wyniki badań sto razy bardziej szczegółowo niż lekarz na konsultacji. Ułożyła mi dietę ketogeniczną nie tylko idealnie dostosowaną pod względem makro i mikro elementów, ale również w ogromnym stopniu uwzględniającą moje preferencje żywieniowe oraz, co nie wiele dietetyków w ogóle bierze pod uwagę, mój rytm dnia.Polecam Joannę Salwę z całego serca wszystkim, którzy chcą zacząć przygodę z KETO i potrzebują wsparcia w dążeniu do swojego celu.


Agnieszka

Z całego serca polecam Asię, jeśli szukacie profesjonalnej opieki dietetycznej. Asia poświęca swoim pacjentom 100% uwagi, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, przeprowadza wnikliwy wywiad i udziela odpowiedzi na każde pytanie. Pierwsze nasze spotkanie było dość długie, ale po jego zakończeniu poczułam się bardzo spokojnie, ponieważ wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dodatkową zaletą jest fakt, że w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań można do Asi zadzwonić lub napisać, a na pewno postara się ona pomóc. Korzystajcie, bo naprawdę warto!


Bartłomiej Firlet (aktor filmowy i teatralny)

Dzięki konsultacją z Joanna Salwa dieta nie tylko stała się dla mnie przyjemna i smaczna ale przede wszystkim skuteczna i zdrowa. Mam wraznie ze poprzez wprowadzenie zmian żywieniowych w moim jadłospisie kamera tez mnie bardziej lubi ale przede wszystkim czuje większego „powera” na co dzień. Dzięki Joasiu


Mirella

Świetna i profesjonalna opieka dla osób zaczynających przygodę z keto. Ja nie tylko odzyskałam swoje ciało (- 7kg w 3 miesiące), ale przestałam być uzależniona od jedzenia co parę godzin, zniknęły napady głodu i wieczorne pokusy „na słodkie”. Pierwsza dieta, podczas której chudłam, ale nigdy nie głodowałam. Zresztą, jak tłumaczy Joanna, keto to nie dieta, to styl życia. Joanna nauczyła mnie odżywiać się zupełnie inaczej niż dotychczas, co pozytywnie wpłynęło na moje samopoczucie, zdrowie i energię do działania. Morsowania też spróbuję . Joanna, wielkie dzięki za pomoc i wsparcie! Z całego serca polecam współpracę i kontakt z Joanną.


Joasia

Mój przypadek wydawał mi się beznadziejny: problemy hormonalne, przewlekły stres, problemy z cukrem. Byłam na większości dostępnych diet, a na wszystkich i tak waga szła tylko w górę. Do Asi napisałam bez większych nadziei. Po naszej pierwszej rozmowie wiedziałam już, że to wreszcie jest to! Już na pierwszej konsultacji otrzymałam ogrom wsparcia, bardzo dużo wiedzy i trafne wskazówki. Przewodnik, który jest ze mną do dziś, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pierwszy raz po rozmowie z Dietetyczką poczułam, że to co czytam jest ułożone dla mnie a nie kopiuj- wklej. Asia ma naprawdę indywidualne podejście do pacjenta i naprawdę zawsze czuje się przez nią zaopiekowana. Skorzystałam również z jadłospisu na dwa tygodnie – i tak zaczęła się zmiana mojego życia. Stan metody i to jak Asia mnie przez to przeprowadziła to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić! Od połowy sierpnia do listopada zgubiłam ponad 15 kg!!! Współpraca z Asia jest na naprawdę najwyższym poziomie! Kontakt fantastyczny! Asia to cudowna, mądra Kobieta. Polecam każdemu!


Bartek

Zwróciliśmy się o pomoc do Pani Joanny w 2016 roku. Nasz syn Bartek ( wtedy 11 lat ) pomimo intensywnych treningów piłki nożnej, jedząc naprawdę niewiele nie mógł schudnąć oraz szybko się męczył. Okazało się, że dieta Bartka była źle zbilansowana. Po zastosowaniu zaleceń dietetycznych Pani Joanny Bartek w bardzo szybkim tempie schudł i odzyskał energię. W chwili obecnej Bartek nie ma problemów z wagą, jest szczupłym i aktywnie uprawiającym sport nastolatkiem, a to dzięki temu, że cała rodzina stara się przestrzegać zasad zdrowego żywienia. Dziękujemy, że jest Pani dla nas wsparciem zawsze kiedy tego potrzebujemy.


Sylwia

Długo szukałam i trafiłam we właściwe rece! Pani Joanna to nie tylko profesjonalny dietetyk ale super motywator w niełatwej walce ze zbędnymi kilogramami! Potrafi zachęcić i zmotywować do pracy nad soba! Konkretne wskazówki cierpliwość i otwartość na pacjenta daja swoje efekty. Nie trzeba się obawiać nawyków żywieniowych, bo to nowy komfort życia. A z takim wsparciem warto podjąć wyzwanie!


Agata

O Pani Joannie dowiedziałam się z mediów społecznościowych, a ponieważ miałam swoje problemy zdrowotne postanowiłam spróbować. Byłam ciekawa jak to będzie w moim przypadku i nawiązałam kontakt.Rozmowa z Panią Joasią przebiegła sprawnie.W kilku krokach uzyskałam informację jak zniwelować moje problemy i uzyskać lepsze wyniki laboratoryjne. Uzyskałam dostęp do materiałów z dziedziny dietetyki. Plan żywieniowy był solidnie rozpisany i bardzo przydatny. Serdecznie polecam Panią Joannę Salwę.


indywidualne podejście

Nie dostaniesz ode mnie jadłospisu z szuflady i zaleceń, które poda Ci bez problemu dr Google. Każdy człowiek jest inny, daltego nie istnieje jedna uniwersalna dieta cud. Idealna dieta to taka, którą zastosujesz chętnie na stałe. Efekty? Oczywiście! I to bez efektu JOJO.

współpraca

Jedyną skuteczną formą pracy w temacie zdrowia jest współpraca. Moim celem jest pokazanie Ci drogi, którą będziesz mógł później samodzielnie podążać. Edukacja, konkretne wskazówki, praca metodą kaizen (małych kroków) i zapoczątkowanie zdrowego stylu życia, który da Ci więcej siły, zadowolenia i energii do działania.

motywacja

Każdy miewa czasem gorszy dzień, to normalne. Jeśli tylko będziesz chcieć, to zadbam o to, aby nawet gorszy dzień nie zamienił się w gorszy tydzień, ani miesiąc. Kontakt mailowy, telefoniczny oraz praca psychodietetyczna i systemowa to będzie nasza super broń na brak motywacji.

zaangażowanie

Wcześniejsze doświadczenia pokazały mi, że nie mogę nic zrobić za Ciebie. Czasem nawet bym chciała, ale to nie działa. Dlatego moje zaangażowanie będzie wprost proporcjonalne do Twojego. Mam nadzieję, że będziemy pracować tak, jak lubię najbardziej - na 100%. Ale decyzja będzie należała do Ciebie.

jak pracuję

1Słucham Twoich potrzeb i przeprowadzam szczegółowy wywiad.


2 Analizuję wyniki badań laboratoryjnych oraz zlecam dodatkowe, jeśli jest taka konieczność.


3 Przygotowuję indywidualny przewodnik dietetyczny oraz ewentualnie proponuję formę dalszej współpracy.